Šport

Známy volejbalový turnaj už čoskoro: Bude sa bojovať o pohár mesta

Naše mesto čaká ďalší ročník veľkého volejbalového turnaja o pohár mesta Zlatých Moraviec. Hrať sa bude až na siedmych zlatomoraveckých ihriskách.

Ilustračný obrázok k článku Známy volejbalový turnaj už čoskoro: Bude sa bojovať o pohár mesta
Foto: Peter Handzuš

Športový sviatok sa bude konať v sobotu 13. októbra. Do siedmeho ročníka Volejbalového turnaja o pohár mesta Zlaté Moravce sa už dá oficiálne od dnešného dňa (6. septembra 2018) prihlasovať. Záujemcovia tak môžu robiť na tomto linku.

Hrať sa bude aj tento rok v halách zlatomoraveckých škôl – Gymnázium Janka Kráľa, Stredná odborná škola polytechnická, Obchodná akadémia, Stredná odborná škola obchodu a služieb a Základná škola Robotnícka. Dokopy až sedem ihrísk. Očakáva sa, že otvorenie celej akcie prebehne v priestoroch telocvične Gymnázia Janka Kráľa.

Ide o športovú akciu určenú pre amatérskych hráčov. Turnaju sa preto nemôžu zúčastniť hráči muži extraligy, 1. ligy a ženy hráčky extraligy registrovaní od sezóny 2016/2017. Všetky bližšie informácie organizátori sľúbia zverejniť už čoskoro. Je však dobrým zvykom, že okrem občerstvenia nechýba na turnaji aj dobrá zábava v podobe veľkej afterparty, ktorú môžeme s najväčšou pravdepodobnosťou očakávať aj v tomto roku.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie