Pondelok 22. júl 2019 Magdaléna  20 °C
Kultúra Rôzne

Zlatomoraveckí motorkári už pripravujú mašiny: Je tu termín otvorenia moto-sezóny

Vonku sa postupne oteplieva, blíži sa jar. S ňou je tradične spojený aj začiatok motorkárskej sezóny. Už je známe, kedy oficiálne odštartuje aj v Zlatých Moravciach.

Ilustračný obrázok k článku Zlatomoraveckí motorkári už pripravujú mašiny: Je tu termín otvorenia moto-sezóny
Zdroj: Dnes24.sk

Zlatomoravecký motorkársky klub – Motoklub Zubry pripravuje aj tento rok otvorenie moto-sezóny na Zlatomoravecku. Klub už zverejnil termín tejto udalosti, ktorá je už tradične spojená s hromadnou jazdou motorkárov po cestách nášho regiónu.

Otvorenie sezóny 2018 sa uskutoční v sobotu 28. apríla. Ako uviedol klub, zraz sa uskutoční od 13:00 hodiny v motoklube. O 13:15 hodine je už naplánovaný hromadný výjazd motoriek, no i štvorkoliek, na Zubriu oboru v Lovciach.

Po ukončení hromadnej jazdy sa jej účastníci vrátia do priestorov motoklubu, kde si spolu vychutnajú koncert. Podľa slov organizátorov sa môžeme tešiť na koncert kapely Atomic cover. Motoklub Zubry organizuje v Zlatých Moravciach pravidelne hromadné jazdy pri príležitosti začiatku i konca sezóny. Takýchto hromadných jázd sa vždy zúčastní veľký počet strojov. Na svoje si prídu aj deti, ktoré budú členovia klubu voziť na motorkách od 16:00 do 17:00 hodiny.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk