Zlatomoravecká nemocnica vypísala výberové konanie: Koho hľadajú?

Nemocnica Zlaté Moravce uverejnila novú pracovnú ponuku. Pozrite si, koho hľadajú a čo presne musí uchádzač spĺňať...

Ilustračný obrázok k článku Zlatomoravecká nemocnica vypísala výberové konanie: Koho hľadajú?
Zdroj: Dnes24.sk

Nemocnica Zlaté Moravce vyhlásila výberové konanie na volné pracovné miesto – elektrikár. Podľa zverejneného vyhlásenia ide o plný pracovný úväzok s možným nástupom ihneď.

Ako informovalo vedenie nemocnice, uchádzač o toto pracovné miesto musí mať úplné odborné vzdelanie v odbore, osvedčenie o odbornej spôsobilosti na vykonávania činnosti na vyhradenom technickom zariadení elektrickom podľa zákona.

Čo je presne náplňou práce tejto pozície? „Vykonávanie odborných prác pri opravách elektrických zariadení, odstraňovanie závad z revízií v stanovených termínoch, odpájanie a zapájanie elektrických motorov a bežná oprava výťahov. Oprava a kontrola prenosných elektrických zariadení a náradí. Starostlivosť o prevádzku náhradného zdroja, kontrola EPS. Zváračské práce elektrickým oblúkom. Iné práce spadajúce do odbornosti elektrikára a určené vedúcim pracovníkom,“ uviedla nemocnica.

Záujemcovia o dané miesto môžu svoje žiadosti zasielať na mailové adresy – milan.drienovsky@nemocnicamoravce.sk, sekretariat@nemocnicamoravce.sk, prípadne sa na nemocnicu obrátiť telefonicky na číslo – +421 911 905 119.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame