Peter Klimant Futbal

Zlaté Moravce sa v rámci letnej prípravy tento krát postavili proti súperovi z Maďarska. Napriek tomu, že sa ViOn-u nepodarilo zvíťaziť, divákov čakal pekný vyrovnaný zápas.

Ilustračný obrázok k článku Zlaté Moravce si zahrali proti súperovi z Maďarska: Divákov čakal vyrovnaný zápas

V rámci letnej prípravy pred novým ročníkom Fortuna ligy 2014/2015 sa v sobotu proti VíOn-u postavil účastník najvyššej maďarskej futbalovej OTP Bank Ligy -Lombard FC Pápa, s ktorým Zlaté Moravce remizovali 1:1.

O prvý gól zápasu sa v 30. minúte postaral Marius Charizopulos, ktorý dorazil vypadnutú loptu z rúk maďarského brankára. Lombradu sa podarilo vyrovnať skóre až v 63. minúte, kedy sa presnou strelou k vzdialenejšej žrdi presadil Krisztián Kenesei.