Futbal

ViOn v úvode prípravy neúspešný: Prehra na trávniku treťoligistu

Futbalisti Zlatých Moraviec vstúpili do prípravy prehrou. Nestačili na súpera z tretej ligy.

Ilustračný obrázok k článku ViOn v úvode prípravy neúspešný: Prehra na trávniku treťoligistu
Zdroj: Rastislav Búgel

Futbalisti fortunaligového FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble prehrali v utorkovom prípravnom zápase s FK Slovan Duslo Šaľa 1:2.

Počas prvého polčasu diváci presný zásah nevideli. Ten prišiel až v 73. minúte keď posielal ViOn do vedenia Tóth, ktorý hlavou po rohu prekonával domáceho brankára (0:1).

Prvoligista prišiel o víťazstvo v priebehu piatich minút, keď Šaľa strelila dva góly a otočila stav z 0:1.

„V posledných minútach sa Šaľa nadýchla k záverečnému tlaku a dokázala otočiť nepriaznivý vývoj. V 81. minúte prepadol center do šestnástky, kde sa k lopte dostal Hlavatovič a popod Jecka vyrovnal. Konečný rezultát uzavrel štyri minúty pred koncom Hudák, keď strelou zvnútra prestrelil Jecka – 2:1,“ informuje klub FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble na svojom webe.

FK Slovan Duslo Šaľa – FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble 1:2 (0:0)

Góly: 80. Hlavatovič, 85. Hudák – 73. Tóth

Sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z domova i zo sveta.

Zdroj: TASR/Dominik Kopcsay