Futbal

ViOn v Slovnaft Cup-e KONČÍ! Vyradilo ho druholigové Komárno

Futbalisti FC ViOn sa nedostali za brány osemfinále. Stopku mu vystavili hráči tímu z nižšej súťaže.

Ilustračný obrázok k článku ViOn v Slovnaft Cup-e KONČÍ! Vyradilo ho druholigové Komárno
Zdroj: TASR/Henrich Mišovič

Futbalisti fortunaligového FC ViOn Zlaté Moravce vypadli v osemfinále Slovenského pohára – Slovnaft Cupu. V utorok prehrali na ihrisku druholigového KFC Komárno 0:2.

Rozhodli v nadstavenom čase

Po bezgólovom prvom polčase sa dostali domáci hráči do vedenia v 61. minúte, keď sa presadil Šimon Šmehýl a v nadstavenom čase definitívne spečatil postup tretieho tímu II. ligy do štvrťfinále Bayemi Nguidjol.

Ďalej ide aj druhý tím druhej najvyššej súťaže Prešov, ktorý vyhral v regionálnom derby na ihrisku Humenného 1:0 gólom Jozefa Dolného.

Prečítajte si tiež

V súboji fortunaligistov medzi domácou Skalicou a Ružomberkom sa zrodila v riadnom čase remíza. Záhoráci išli do vedenia v 14. minúte po góle Daniela Šebestu, krátko pred polčasom však išiel predčasne pod sprchy Denis Baumgartner a presilovku hostí využil v 64. minúte Tomáš Bobček. V rozstrele nakoniec postúpili hráči Skalice po triumfe 4:3.