Veronika Kalinová Futbal

ViOn úspešne pokračuje v príprave: Na konte máme štvrtú výhru!

Zlatomoravský futbalový klub sa pripravuje na jarnú časť najvyššej slovenskej súťaže. Na domácom trávniku sa stretol s ďalším súperom, ktorého opäť bravúrne zdolal.

Ilustračný obrázok k článku ViOn úspešne pokračuje v príprave: Na konte máme štvrtú výhru!

FC ViOn pokračuje v zimnej príprave. Doteraz sa stretol so štyrmi tímami a všetkých štyroch úspešne zdolal.

Futbalový corgoňligista ViOn Zlaté Moravce zvíťazil v utorok v rámci prípravy nad treťoligovým Spartakom Vráble 3:1. V prvom polčase naši futbalisti strelili jeden gól, no rozhodujúci bol druhý polčas, kedy góly strelili Mazan a Pribula. V sobotu si FC ViOn Zlaté Moravce zmeral sily s FC Baník Horná Nitra (IV). Tento zápas sme uhrali bravúrne s výsledkom 5:1.

Futbalisti ViOn-u Zlaté Moravce zdolali minulú stredu v prípravnom stretnutí druholigový klub MFK Dubnica nad Váhom. Naši futbalisti zvíťazili s prehľadom 3:1. Štvrté víťazstvo futbalistov ViOn Zlaté Moravce získali v prípravnom zápase s treťoligovou Skalicou, opäť s dobrým výsledkom 3:1.

Najbližšie sa zlatomoravskí futbalisti stretnú s MTK Budapešť. V sobotu pocestujú do Maďarska, kde si zmerajú sily so zahraničným súperom.