Peter Klimant Futbal

V rámci zimnej prípravy na jarnú časť Fortuna ligy 2014/2015 si zlatomoravecký FC ViOn tentokrát zmeral sily s Rimavskou Sobotou.

Ilustračný obrázok k článku ViOn pokračuje v zimnej príprave: Zlatomoravčania suverénne zdolali Rimavskú Sobotu

Vo víkendovom prípravnom zápase proti Rimavskej Sobote ukázali zlatomoraveckí futbalisti dobrú formu. Súpera s prehľadom zdolali za stavu 4:1.

„Dobrý zápas s patričným nasadením, hlavne v prvom polčase. Oba tímy si vytvorili dosť šancí a zápas poskytol aj trénerom veľa informácií do ďalšieho priebehu prípravy,“ ohodnotil zápas klub FC ViOn na svojom webe.

O prvú strelu za Zlaté Moravce sa v úvode zápasu postaral Badžúch. Za hviezdu sobotného duelu možno označiť Pavelku, ktorý v priebehu dvoch minút strelil dva góly.V úvode druhého polčasu sa mu dokonca podarilo zavŕšiť svoj hetrick.

FC VION – RIMAVSKÁ SOBOTA 4:1 (3:1)

Góly: 7. Bandžuch, 37. 38. 47. Pavelka – 13. Čéry

Zostavy:

FC ViOn: Kováč (46. Nikolič), Chren (60. Mujkovič), Pintér (46. Tipurič), Uvíra, Pavlenda (46. Udovičič), Mazan, Kovjanič (75. Zošák), Szoke (60. Arifovič), Badžúch (78. Peric), Mikinič (46. Orávik), Pavelka (60. Mance)

R. Sobota: Koníček, Bial, Slovák, Petrán, Lechman, Vargil, Človečko, Almaský, Čéry, Kolorédy, Trabalík, striedajúci: Halaj, Lupták ,Illés, Čiešok, Milojevič, Beník

Zdroj: FC ViOn