Víkend v Moravciach a blízkom okolí: TIETO podujatia na nás čakajú

Víkend klope na dvere. Pozrite sa, aké podujatia sa chystajú v našom meste a okolí.

Ilustračný obrázok k článku Víkend v Moravciach a blízkom okolí: TIETO podujatia na nás čakajú
Zdroj: TASR

Kino Tekov

8 –9. júl, Kino Tekov, Zlaté Moravce

Filmoví fanúšikovia si cez víkend prídu v kine Tekov opäť na svoje. Tešiť sa môžeme na filmové lahôdky –Ja zloduch 3, Spider-man – Návrat domov a 47 metrov.

Tanečná párty

7 júl večer, Oregon pub, Zlaté Moravce

Ak ste fanúšik diskotékovej zábavy, v piatok večer sa môžete tešiť na zaujímavú párty. Konať sa bude v Oregone. Hrať do tanca bude DJ Johnny Bee a DJ Payo. Pôjde o párty pod holým nebom – Baywatch life guard party.

Kultúrne leto v Zlatých Moravciach

8. júl od 18,00 hod., Mestský amfiteáter Zlaté Moravce

S letom tu máme veľkú dávku kultúry, ktorá bude v réžii mesta. To si pre nás v spolupráci s Mestským strediskom kultúry a športu pripravilo celú sériu zaujímavých kultúrnych podujatí. Tešiť sa môžeme na Rockový koncert. Na zlatomoraveckom pódiu sa predstavia kapely Old Rockers, Inside a AC/DC Revival. Vstupné je pre všetkých zadarmo.

Beachvolley cup Zlaté Moravce

8. júl od 08:00 hod., volejbalové ihriská (kúpalisko), Zlaté Moravce

Milovníci letných športov, táto akcia by vám ujsť nemala. V Zlatých Moravciach sa schyľuje k turnaju v plážovom volejbale. Takzvaný Beachvolley cup Zlaté Moravce 2017 sa bude konať v sobotu a nedeľu 8. júl – 9. júl 2017 na volejbalových ihriskách v areáli zlatomoraveckého kúpaliska.

Kultúrne leto Topoľčianky

9. júl o 17:00 hodine, Topoľčianky

Obec Topoľčianky si aj tento rok pripravila pre ľudí z blízka i ďaleka veľkú dávku kultúry, ktorá sa bude uvoľňovať postupne, počas celého leta. Tento víkend sa môžeme tešiť na vystúpenie ĽH BOROVIENKA.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame