Víkend a Zlaté Moravce? Tieto akcie akcie sa uskutočnia v meste a našom okolí...

Dva dni voľna už klopú na dvere. Ak neviete, ako ich stráviť, nechajte sa inšpirovať našim výberom zaujímavých akcii...

Ilustračný obrázok k článku Víkend a Zlaté Moravce? Tieto akcie akcie sa uskutočnia v meste a našom okolí...
Zdroj: Dnes24.sk

Tanečná párty

26. január večer, Oregon pub, Zlaté Moravce

Ak ste fanúšik diskotékovej zábavy, v piatok večer sa môžete tešiť na zaujímavú párty. Konať sa bude v Oregone. Hrať do tanca bude DJ Drahosh. Afterka sa koná v Hyde clube.

Pochod na lyžiach okolo Skýcova

27. január o 13:00 hodine, Skýcov

Priaznivci lyžovania sa stretnú v dedinke Skýcov 27. januára 2018, kedy sa tu uskutoční tradičný Pochod okolo obce Skýcov, ktorý organizuje miestny biatlonový klub. Prezentácia bude o 12.15 hodine a štart pochodu je na pláne o 13.00 hod. v areáli chaty Breziny. Toto miesto bude zároveň aj cieľom celej športovej akcie.

Kino Tekov

27. a 28 január, Kino Tekov, Zlaté Moravce

Filmoví fanúšikovia si cez víkend prídu v kine Tekov opäť na svoje. Tešiť sa môžeme hneď na dve filmové lahôdky – Labyrint – Smrteľná liečba a Zúfalé ženy robia zúfalé veci.

Športový večierok

27. január o 19:30 hod. , KD Tesárske Mlyňany

Niečo pre milovníkov plesových zábav. V Tesárskych Mlyňanoch sa uskutoční tradičný športový večierok. Nebude chýbať dobré občerstvenie a živá hudba. Do tanca budú hrať Masárovci.

Mrázik – divadelné predstavenie

28. január o 17:00 hodine, KD Čierne Kľačany

V nedeľu sa bude v Čiernych Kľačanoch konať zaujímavé divadelné predstavenie. Budeme môcť vidieť divadelnú hru Mrázik v podaní folklórnej skupiny Čaračan z Čaradíc a kolektívu.

Ľadové korčuľovanie

28 január, Zimný štadión, Zlaté Moravce

Zimný štadión Zlaté Moravce otvára aj tento víkend svoje brány. V sobotu sa verejnosť však nekorčuľuje. V nedeľu sa korčuľuje od 14:00 do 16:15 hodiny.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame