Peter Klimant Kultúra

VIDEO: Zlatomoraveckí rockeri vedia ako zaujať. Pozornosť púta sexica v červenom plášti

Zlatomoraveckí rockeri zo skupiny Inside upútali pozornosť nielen svojich fanúšikov. Môže za to video, ktorému dodáva ženský pôvab krásna herečka. Veď si to celé pozrite...

Ilustračný obrázok k článku VIDEO: Zlatomoraveckí rockeri vedia ako zaujať. Pozornosť púta sexica v červenom plášti
Zdroj: Dnes24.sk

Do svojho nového klipu k songu Hviezdny prach dostali sexy herečku Kristínu Mečko! Hardrocková formácia Inside svoj v poradí druhý videoklip predstavila len v stredu a už teraz si ho na youtube pozrelo takmer tisíc ľudí.

Kristína Mečko je hlavnou postavou celého klipu, kde sa ako tajomná pani v červenom plášti túla krajinou. Herečka je známa najmä z filmu Legenda o lietajúcom Cypriónovi, no diváci ju mali možnosť vidieť aj vo viacerých slovenských seriáloch.

Sexy herečka na svojej facebookovej stránke nazvala nový videoklip ako: „Výsledok spolupráce ľudí, ktorí mali radosť z toho čo robia.“ Okrem toho poznamenala, že práca s kapelou Inside bola veľmi super. So spoluprácou bola spokojná aj samotná kapela. „Nakoľko sme sa poznali s Kristínkou Mečko, tak sme to aj využili. Všetci môžeme vidieť, že to je profesionálka a krásna herečka a to potvrdila aj v našom videoklipe,“ prezradil gitarista kapely Martin Vago.

Pozrite si nový videoklip v priloženej galérii!

Nový videoklip zlatomoraveckej kapely Inside s krásnou Kristínou Mečko
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Najčítanejšie