Vianočný víkend v Zlatých Moravciach: Čo sa bude u nás diať?

Vianočný víkend je už takmer tu. Ak hľadáte inšpiráciu, ako ho zaujímavo prežiť v Zlatých Moravciach a blízkom okolí, ste na správnom mieste.

Ilustračný obrázok k článku Vianočný víkend v Zlatých Moravciach: Čo sa bude u nás diať?
Zdroj: Dnes24.sk

Kino Tekov

23. december, Kino Tekov, Zlaté Moravce

Filmoví fanúšikovia si cez víkend prídu v kine Tekov opäť na svoje. Tešiť sa môžeme hneď na filmové lahôdky – Ferdinand a Špindl. Premietať sa bude v sobotu.

Príchod Betlehemského svetla

23. december o 15:28 hodine, vlaková stanica Zlaté Moravce

Betlehemské svetlo dorazilo na Slovensko počas uplynulého víkendu. Jeho púť po našich mestách a obciach však ešte len príde. Kedy však dorazí do Zlatých Moraviec? Slovenskí skauti ho k nám privezú v sobotu 23. decembra o 15:28 hodine.

Vianočný beh

24. december o 10:00 hodine, zámok Topoľčianky

Pokračuje sa v tradícii. Aj tento rok sa v Topoľčiankach uskutoční spoločný Vianočný beh. Ako uvádzajú organizátori, beh sa bude konať na Štedrý deň 24. decembra 2017. Stretnutie je na pláne o 10:00 hodine pred zámkom. Bežať sa bude až k hradu Hrušov.

Ľadové korčuľovanie

23.–24. december, Zimný štadión, Zlaté Moravce

Zimný štadión Zlaté Moravce otvára aj tento víkend svoje brány. V sobotu je pre verejnosť prístupný od 10:45 do 12:45 hodiny. V nedeľu sa korčuľuje od 10:00 do 12:00 hodiny.

Advent v Zlatých Moravciach

24. december o 16:00 hodine, Námestie Andreja Hlinku

Mesto Zlaté Moravce si v spolupráci s Mestským strediskom kultúry a športu v Zlatých Moravciach pripravilo pre nás všetkých sériu kultúrnych podujatí pod názvom Adventné nedele. 24. december prinesie o 14:00 hodine slávnostné zapálenie poslednej sviečky na adventnom venci mesta.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame