Iné športy

Večerný beh mestom Zlaté Moravce: Kto získal pohár primátora?

Populárny Večerný beh mestom Zlaté Moravce sa v tomto roku konal už po 44. krát. Ktorá škola dosiahla najvyššiu účasť?

Ilustračný obrázok k článku Večerný beh mestom Zlaté Moravce: Kto získal pohár primátora?
Zdroj: CVČ Zlaté Moravce

Dňa 17. októbra 2019 zorganizovalo Mesto Zlaté Moravce v spolupráci s Nitrianskym samosprávnym krajom, CVČ, ZŠ Mojmírova a Mestskou políciou v spolupráci so štátnou políciou 44. ročník Večerného behu Zlatými Moravcami.

Podujatie, ktorého sa zúčastnilo 375 účastníkov rôznych vekových kategórií, bolo realizované s finančnou podporou Nitrianskeho samosprávneho kra­ja.

Súťažiaci umiestnení na prvých troch miestach v jednotlivých kategóriách obdržali diplomy a medaily.

Ako býva na tomto podujatí zvykom, škola s najväčším počtom účastníkov bola ocenená pohárom primátora mesta Zlaté Moravce. Podobne ako vlani, aj tento rok pohár získala Základná škola Mojmírova.

Vyhodnotenie 44. ročníka Večerného behu mestom Zlaté Moravce

Deti narodené v roku 2014 a ml.

  • Chlapci :
  1. Simon Andrej Hitka, MŠ Velčice
  2. Alex Krajčovič, MŠ Kalinčiakova ZM
  3. Richard Horváth, MŠ Štúrova ZM
  • Dievčatá:
  • 1. Michaela Káčerová, MŠ Kalinčiakova ZM
  • 2. Ema Šprochová, AK ZM
  • 3. Hana Pavelková, AK ZM

ZŠ roč. 2011 – 2013

  • Žiaci:
  • 1. Leonard Krajčovič, ZŠ Pribinova ZM
  • 2. Samuel Sečkár, ZŠ Pribinova ZM
  • 3. Marko Baláž, ZŠ Robotnícka ZM
  • Žiačky:
  • 1. Dominika Hastie, ZŠ Sv.Don Bosca ZM
  • 2. Katarína Červenová, ZŠ Mojmírova ZM
  • 3. Nina Šutková, ZŠ Robotnícka ZM

ZŠ roč. 2009 – 2010

  • Žiaci:
  • 1. Adrián Lakatoš, ZŠ Robotnícka ZM
  • 2. Patrik Pecho, ZŠ Pribinova ZM
  • 3. Šimon Urban, ZŠ Pribinova
  • Žiačky:
  • 1. Diana Čaládiková, ZŠ Pribinova ZM
  • 2. Karolína Orbanová, ZŠ Sv. Don Bosca ZM
  • 3. Veronika Štukovská, AK Volkovce

ZŠ roč. 2007 – 2008

  • Žiaci:
  • 1. Tomáš Chrenko, ZŠ Mojmírova ZM
  • 2. Samuel Hanzlík, ZŠ Pribinova ZM
  • 3. Patrik Dubay, ZŠ Mojmírova ZM
  • Žiačky:
  • 1. Henrieta Horváthová, ZŠ Pribinova ZM
  • 2. Lívia Bajanová, ZŠ Sľažany
  • 3. Viktória Veľká, ZŠ Pribinova ZM

ZŠ roč. 2004 – 2006

  • Žiaci:
  • 1. Andrej Mishko, ZŠ Jedľové Kostoľany
  • 2. Kristián Ivanička, ZŠ Mojmírova ZM
  • 3. David Maňkovský, GJK ZM
  • Žiačky:
  • 1. Dorota Belicová, ZŠ Pribinova ZM
  • 2. Emma Jelínková, GJK ZM
  • 3. Katarína Herdová, ZŠ Sv. Don Bosca ZM

Dorastenci a dorastenky roč. 2000 –2003

  • Chlapci:
  • 1. Peter Hruška, GJK ZM
  • 2. Alex Béber, ZŠ Mojmírova ZM
  • 3. Matúš Gálik, SOŠ tech. ZM
  • Dievčatá:
  • 1. Alexandra Škulová, SOŠ Trnava
  • 2. Klára Orbanová, GJK ZM

Muži 1999–1979

  • 1. Jozef Pažitný,
  • 2. Matej Páleník, BK Pyxida Čierne Kľačany
  • 3. Michal Šebeňa, Atletik Vráble

Ženy do 40 rokov 1999–1979

  • 1. Angelika Béberová, ZŠ Mojmírová ZM
  • 2. Martina Kukučková, ZŠ Mojmírova ZM
  • 3. Veronika Truhanová, ZŠ Mojmírova ZM

Ženy nad 40 rokov

  • 1. Dana Sýkorová, ZŠ Mojmírova ZM
  • 2. Eva Trubáčiková, Sľažany
  • 3. Elena Béberová, ZŠ Mojmírova ZM

Veteráni 1978 a st.

  • 1. Juraj Béber, ZŠ Mojmírova ZM
  • 2. Jaroslav Baťo, ZŠ Mojmírova ZM
  • 3. Peter Studený, ZŠ Mojmírova ZM

Veteráni nad 70 rokov

  • 1. Emil Páleník, BK Pyxida Čierne Kľačany

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie