V Moravciach sa chystá turnaj v plážovom volejbale: Záujemcovia sa môžu hlásiť

Milovníci letných športov, táto akcia by vám ujsť nemala. V Zlatých Moravciach sa schyľuje k turnaju v plážovom volejbale. Záujemcovia majú ešte niekoľko dní na registráciu.

Ilustračný obrázok k článku V Moravciach sa chystá turnaj v plážovom volejbale: Záujemcovia sa môžu hlásiť
Zdroj: TASR

Leto so sebou prináša mnoho populárnych športov, ktoré si bežne počas roka nemôžeme užiť. K ním rozhodne patrí aj plážový volejbal, odohraný pekne na piesku. Tento šport je populárny aj v našom meste. Svedčí o tom veľký turnaj, ktorý sa u nás uskutoční v závere mesiaca júl.

Takzvaný Beachvolley cup Zlaté Moravce 2018 sa bude konať v sobotu a v nedeľu 21. a 22 júla 2018 na volejbalových ihriskách v areáli zlatomoraveckého kúpaliska.

Ako informujú organizátori, open turnaj je pre všetky výkonnostné kategórie bez rozdielu. V prvý deň bude hrať kategória muži/ženy – kapacita 8 dvojíc v každej kategórie. Na druhý deň je na pláne kategória mix – tá má kapacitu 16 dvojíc.

Začiatok zápasov je po oba dni na pláne o 9:00 hodine, s tým, že registrácia hráčov bude prebiehať od 8:00 do 8:30. Pokiaľ vás tento šport zaujíma a chcete si prísť zahrať, záujemcovia sa môžu organizátorom hlásiť 18. 7. 2018 prostredníctvom mailu – beachvolleycupzm@gmail.com

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk