Iné športy

Skončila sezóna Zlatomoraveckej hokejbalovej ligy: Majstrami sa stali Ananásy!

Naša miestna hokejbalová liga má za sebou ďalšiu sezónu. Ukončil ju posledný finálový duel, z ktorého vzišiel víťazne tím Ananásy.

Ilustračný obrázok k článku Skončila sezóna Zlatomoraveckej hokejbalovej ligy: Majstrami sa stali Ananásy!
Zdroj: Archív tímu Benetton

Finálový boj o titul majstra Zlatomoraveckej hokejbalovej ligy 2016/2017 bol napínavý až do samého konca. Vo finále sa stretli Ananásy proti tímu Penguins. Celkovo proti sebe odohrali až 5 duelov. Konečný stav série je 3:2 pre Ananásy, ktorí sa stali majstrami.

Penguins tak skončili na druhom mieste. Tretia priečka patrí mančaftu Routiners, ktorý si ju vybojoval proti chalanom z TJ MIDUS. Tí skončili na peknom štvrtom mieste.