Peter Klimant Kultúra

Šikovný prehľad na rok 2016: Arborétum pripravuje množstvo skvelých podujatí

Arborétum aj tento rok otvorí svoje brány a návštevníkov poteší množstvom zaujímavých podujatí. Pozrite si kompletný prehľad akcií na tento rok a určite si vyberiete.

Ilustračný obrázok k článku Šikovný prehľad na rok 2016: Arborétum pripravuje množstvo skvelých podujatí
Zdroj: Dnes24.sk

Arborétum Mlyňany už uverejnilo svoj program kultúrnych a spoločenských podujatí na rok 2016. Tešiť sa môžeme na viaceré tradičné a populárne akcie. Sezóna sa i tento rok otvori Ambrózyho dňami. Toto všetko nás počas roka čaká:

Podujatie Termín Sprievodný program pre návštevníkov
Ambrózyho dni 2016 13.05. – 15.05.2016 Oficiálne otvorenie sezóny, prezentácia vedeckej a výchovno-vzdelávacej činnosti pracoviska, prezentácia stredných odborných škôl Nitrianskeho kraja, vystúpenia hudobných a tanečných skupín, prezentácia folklóru Požitavia-Širočiny a iné.
Čaro ruží v Arboréte Mlyňany SAV 11.06. – 12.06.2016 Výstava ruží a aranžmánov, anketa a súťaž o najkrajšiu ružu, tvorivé dielne pre deti, vernisáž detských výtvarných prác.
Deň detí v Arboréte Mlyňany SAV 29.05.2016 Ukážky práce policajného a hasičského zboru, vystúpenia detských folklórnych súborov, tanečných skupín, maľovanie na tvár, tvorivé dielne a iné detské atrakcie.
Farebná jeseň v Arboréte Mlyňany SAV 17.10. – 21.10.2016 Jesenné tvorivé dielne pre deti, exkurzia s odborným výkladom, odborné workshopy.

Foto: ilustračné

Môže vás zaujímať:

Čo sa u nás chystá? Prehľad zaujímavých podujatí, ktoré odporúčame Zlatomoravčanom za­žiť

Zimné večery nemusíte presedieť doma: PROGRAM kina Tekov na celý február

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie