Futbal

Prípravný duel s českým Zlínom bez výhry: Naši prehrali s rozdielom dvoch gólov

Futbalisti zlatomoraveckého klubu FC ViOn pokračujú v zimnej príprave. Najnovšie si zmerali sily s českým klubom FK Fastav Zlín.

Ilustračný obrázok k článku Prípravný duel s českým Zlínom bez výhry: Naši prehrali s rozdielom dvoch gólov

Vo štvrtok si naši chalani zakopali v rámci prípravy proti klubu FK Fastav Zlín. Zlatomoraveckým hráčom sa však príliš proti Čechom nedarilo a konečný stav duelu bol 3:1 pre Zlín.

„Máme za sebou prípravný zápas s kvalitným súperom, 1. polčas sme hrali vyrovnanú partiu, čomu nasvedčoval aj polčasový stav 1:1. Do druhého polčasu sme nastúpili v pozmenenej zostave a po chybách sme inkasovali dva góly,“ zhodnotil zápas klub FC ViOn na svojom oficiálnom facebookovom profile.

Zimná príprava Zlatomoravčanov bude ukončená sústredením na Makarskej (HR) a následne generálkou na domácej pôde. Súper a termín generálky zatiaľ známy nie je.