Tlačové správy

Predaj vianočných kaprov a stromčekov štartuje: Vieme, kde ich kúpite len na skok od Moraviec

Ani na vašom štedrovečernom stole nesmie chýbať chutný kapor? Tak to máme pre vás dobrú správu. Prezradíme vám, kde práve spúšťajú predaj nielen kaprov ale aj krásnych vianočných stromčekov!

Ilustračný obrázok k článku Predaj vianočných kaprov a stromčekov štartuje: Vieme, kde ich kúpite len na skok od Moraviec
Zdroj: TASR

Už od soboty 12. decembra si môžete neďaleko Nitry kúpiť živých kaprov. V Chatovej osade pod Gýmešom na Jelenci Remitáži aj tento rok nájdete široký výber nielen kvalitných kaprov, ale aj mohutných tolstolobíkov. Cena oproti minulému roku ostáva nezmenená, za 1kg živej hmotnosti výberového kapra zaplatíte 4 eurá. Výhodou je, že vám rybku na mieste aj očistia.

Okrem chutných rýb sú v ponuke aj vianočné borovice. Tie môžete mať už za 15 eur za kus. A napokon, čo by to bolo za štedrovečernú večeru, keby na stole chýbali oblátky s medom? Preto si tu môžete kúpiť aj kvalitný včelí med z Jeleneckej doliny.

Predáva sa denne až do 23.12.2015 a to od 8,00 do 18,00 hod.

Chatová osada pod Gýmešom je obľúbenou aj vďaka prenajímaniu chatiek, v tomto období hlavne pre maturantov na dozvuky. Na svoje si však prídu aj rodiny s deťmi počas víkendového oddychu.

Pre bližšie informácie ohľadom rýb, medu a chát volajte na tel. čísle 0905 334 432 a predaju borovíc na tel. čísle 037 631 32 46.

foto: ilustračná

(PR) – Za obsah zodpovedá objednávateľ tejto tlačovej správy.

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie