Pondelok 22. júl 2019 Magdaléna  24 °C
Práca

PRÁCA V ZAHRANIČÍ: Pozrite si prehľad ponúk v Anglicku

Ak už dlhšiu dobu uvažujete nad "útekom" zo Slovenska a hľadním práce ze jeho hranicami, núka sa vám teraz možnosť skúsiť Anglicko. Pozrite si prehľad aktuálnych ponúk a bližšie podmienky k nim.

Ilustračný obrázok k článku PRÁCA V ZAHRANIČÍ: Pozrite si prehľad ponúk v Anglicku
Zdroj: TASR

POZÍCIA JE UŽ NEAKTUÁLNA!

PRÁCA V TEXTILNOM SKLADE

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE:
LEEDS (cca 43 mil od Manchestru), Barnsley (cca 37 mil od Manchestru) Jedná sa o nenáročne fyzickú prácu, ktorú môže vykonávať každý. Hľadáme pracovníkov mužov, ženy ale aj páry. Klient absolvuje pohovor v angličtine.

NÁPLŇ PRÁCE:
Náplňou práce je pickovanie (zbieranie), triedenie a balenie textilu v distribučnom centre. Taktiež sa pracuje s ručným skenerom.

VSTUPNÉ POŽIADAVKY:
Požadovaná je komunikatívna znalosť anglického jazyka.

Požadovaná prax:
Predchádazjúce skúsenosti pracovníka sú vítané a uprednostnené, ale nevyžadujú sa.

MZDA:
Ponúkaný plat (brutto): od 6.30 GBP/hod.
Nadčasy sú platené: 9.45 GBP/hod v šiesty deň v práci.

POPLATKY:
Poplatok za asistenčné služby je 180 eur.

UBYTOVANIE:
Zabezpečené po príchode do UK.
Po prílete do UK je potrebné uhradiť:
- 220 GBP, v tom je zahrnutý prvý mesiac ubytovania
- 100 GBP predstavuje vrátny deposit
Ubytovanie zabezpečené prvé dva týždne v Manchestri, po tomto období klienti presunutí do blízkosti skladu, možná cesta do práce pešo.
Cena doprava do práce prvé dva týždne – 3 GBP/jednosmer­ná cesta.

DRUH PRACOVNÉHO POMERU:
Plný úväzok

INÉ VÝHODY:
Sme jediná spolupracujúca agentúra zo Slovenska s touto spoločnosťou.
Možnosť dobrého zárobku (300 libier/týž­denne).
Fyzicky nenáročná práca.

PRÁCA V SKLADE

Liverpool – sklad B § M
Jedná sa o fyzickú prácu v sklade s rôznym druhom tovaru, ktorú môže vykonávať každý. Práca vhodná len pre mužov. Klient na začiatku absolvuje nenáročný pohovor v angličtine.

Medzi hlavné povinnosti patrí vybavovanie objednávok, pričom zamestnanec musí nájsť príslušný tovar, pripraviť ho na odoslanie a vybaviť celkovú objednávku, lepenie štítkov na krabice. Súčasťou práce je možné aj skenovanie tovaru, kontrola objednávok, pikovanie, nakladanie a pod.

Požadovaná je hovorová, komunikatívna znalosť angličtiny.

Požadovaná prax: Predchádzajúce skúsenosti pracovníka sú vítané a uprednostnené, ale nevyžadujú sa.

MZDA:
Sadzba na hodinu: 6,19 GBP/hod., po zapracovaní a zaškolení zvýšenie.
Pracuje sa na 2 zmeny:
Denná zmena: 6:00–14:00
Nočná zmena: 14:00–22:00
Nadčasy sú možné na základe výkonu pracovníka. Zvyčajne zamestnanci, ktorí plnia normy a podávajú dobrý výkon mávajú k dispozícii možnosť nadčasov. Postupuje sa podľa pokynov zamestnávateľa.

POPLATKY:
Poplatok za asistenčné služby je 150 eur.

UBYTOVANIE:
Ubytovanie je zabezpečené v nájomných domoch.
Následne za ďalšie mesiace sa hradí len suma 220 GBP/mesiac vrátane energií.
Prvý mesiac je pre klientov zabezpečené ubytovanie v Manchestri, pričom ich náš partner dopravuje do zamestnania prvý týždeň autom za poplatok (6 GBP spiatočná cesta). Následne, ak je zamestnávateľ spokojný s výkonom zamestnanca, plní normy a podáva žiaduci výkon sú klienti presťahovaní do Liverpoolu v blízkosti skladu (cca 20 min. vzdialenosť ubytovanie – práca).

Plný úväzok

INÉ VÝHODY:
Možnosť dobrého zárobku.
Možnosť odvozu autobusom z miesta Vášho pobytu (SR) až pred ubytovanie v UK.

Skladová práca v meste Haydock

Haydock (cca 18 míľ od Liverpoolu).
Jedná sa o nenáročnú fyzickú prácu v sklade, ktorú môže vykonávať každý. Hľadáme pracovníkov mužov, ženy, ale aj páry na prácu v sklade v meste Haydock. Klient na začiatku absolvuje nenáročný pohovor v angličtine. Práca v chladnom sklade.

Náplňou práce je triedenie rôznych čerstvých produktov(napr. zelenina, mliečne výrobky, dezerty,..) vo veľkom sklade. Táto práca taktiež pozostáva z ukladania a balenia výrobkov do klietok a príprava na transport. Uchádzači sa musia promptne a flexibilne prispôsobovať pracovnému prostrediu.

Požadovaný anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (slovom aj písmom).

Predchádzajúce skúsenosti pracovníka sú vítané a uprednostnené, ale nevyžadujú sa.

MZDA:
Ponúkaný plat (brutto): od 6.20 GBP/hod. ,
nadčasy : 6,75 GBP/hod., (po odpracovaní 37,5 hod./týždeň)
+ bonusy každé 4 týždne, ak pracovník dosiahne vyšší ako 80% výkon.

POPLATKY:

UBYTOVANIE:
Po prílete do UK je potrebné uhradiť 345 GBP:
- zahrnutý prvý mesiac ubytovania
- asistenčný poplatok pre ubytovaciu agentúru
Potom sa už platí len ubytovanie 220 GBP/mesiac.

Plný úväzok

INÉ VÝHODY:

Bližšie informácie k ponukám:

Eunica, s.r.o., Mariánske námestie 31 , 010 01 Žilina
0948 888 644, 0948 225 006 email: eunica@eunica.sk ,www.eunicajobs.sk

Zdroj: Dnes24.sk