Peter Klimant Správy Správy

Po roku si opäť užijeme krásnu náladu: Vieme, kedy sa Moravce rozžiaria vianočnou atmosférou!

Už to pomaly prichádza! Onedlho sa opäť Zlaté Moravce po roku rozžiaria vianočnou výzdobou. Zisťovali sme, kedy sa už v našom meste môžeme tešiť na vianočnú atmosféru.

Ilustračný obrázok k článku Po roku si opäť užijeme krásnu náladu: Vieme, kedy sa Moravce rozžiaria vianočnou atmosférou!
Zdroj: Dnes24.sk

Vianoce sa pomaly blížia a k tomuto najkrajšiemu sviatku v roku neodmysliteľne patrí aj vianočná výzdoba. Nielen domácnosti , ale aj mesto sa rozžiari a môžeme tak lepšie nasávať atmosféru blížiacich najkrajších sviatkov celého roka. Tento rok sa podľa slov kompetentných Zlaté Moravce rozžiaria vianočnou náladou na Mikuláša, teda 6.decembra.

Žiadne svetelné novinky však nečakajte. „Vianočné osvetlenie bude rovnaké ako v minulom roku, nakoľko nákup nového vianočného osvetlenia nebol pre rok 2015 zapracovaný do rozpočtu,“ informuje hovorkyňa mesta Katarína Páleníková.

Tešiť sa teda môžeme na hlavný vianočný stromček, vianočné osvetlenie na stĺpoch verejného osvetlenia a osvetlenie fontány na námestí. Podľa Páleníkovej sa momentálne preveruje funkčnosť vianočného osvetlenia Technickými službami mesta, ktoré začnú s montážou výzdoby už od pondelka a práce by mali potrvať do konca novembra.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie