Správy

Oslava v znamení opatrení: Mesto ocenilo najlepších lekárov a zdravotníkov

Mesto si uctilo lekárov a zdravotníckych pracovníkov. Najlepším z nich udelilo ocenenia.

Ilustračný obrázok k článku Oslava v znamení opatrení: Mesto ocenilo najlepších lekárov a zdravotníkov
4
Galéria
Zdroj: Mesto Zlaté Moravce

Najlepší lekári a zdravotnícki pracovníci za rok 2019 si prevzali ocenenia v stredu 23. septembra.

„Ocenenia boli odovzdané na základe návrhov Nemocnice Agel Zlaté Moravce, Komisie sociálnej, zdravotnej a bytovej pri Mestskom zastupiteľstve v Zlatých Moravciach a od obyvateľov mesta," informuje na svojom webe mesto Zlaté Moravce.

V minulom roku sa ocenení lekári a zdravotníci tešili z ceremónie spolu s pozvanými hosťami. Tento rok museli byť pre koronavírus podmienky skromnejšie.

Mesto sa postaralo o to, aby sa ocenení nestretli spolu v jednej miestnosti a tak primátor Dušan Husár a predsedníčka Komisie sociálnej, zdravotnej a bytovej Marta Eckhardtová odovzdali ocenenia každému samostatne.

„Všetci zdravotníci, ktorých sme ocenili sú úplne bezchybní. Samozrejme, zdravotníkov v Zlatých Moravciach máme omnoho viacej, ktorí si zaslúžia takúto poctu, vybrať sme ale mohli len šiestich. Ja im ďakujem za ich prácu, tým oceneným aj všetkým ostatným zdravotníkom,“ cituje mestský web Martu Eckhardtovú.

Ceny si prevzali: MUDr. Ján Horniak, MUDr. Rastislav Řeháček, Terézia Baťová, Anna Justová, Katarína Sieglová a Mária Urbanovičová.

Sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z domova i zo sveta.

Mesto ocenilo lekárov a zdravotníkov
4
Galéria
Zdroj: Mesto Zlaté Moravce
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie