Na meste sa uvoľnilo pracovné miesto: Koho hľadajú a čo treba spĺňať?

Pokiaľ si hľadáte novú prácu, táto správa vás zrejme zaujme. Mestské stredisko kultúry a športu Zlaté Moravce hľadá nového zamestnanca.

Ilustračný obrázok k článku Na meste sa uvoľnilo pracovné miesto: Koho hľadajú a čo treba spĺňať?
Zdroj: TASR

Mestské stredisko kultúry a športu (MSKŠ) hľadá nového pracovníka na post – pomocný pracovník na športoviskách. Záujemcovia o toto miesto môžu posielať svoje žiadosti do 4. marca 2018 na mail – mskszlatemoravce@gmail.com alebo sa môžu informovať telefonicky na čísle +421901708907.

O akú pozíciu vlastne ide? „Hľadáme šikovného a manuálne zručného pracovníka. Práca v objektoch MSKŠ. Úlohy sa týkajú údržby ihrísk a starostlivosť o budovy: bežné údržbárske a inštalatérske práce, drobné opravy, vykonávanie pravidelnej údržby na strojoch a zariadeniach, spolupráca pri odstraňovaní zistených porúch a nedostatkov, zodpovednosť za zverené stroje, starostlivosť o trávnaté plochy,“ informuje vedenie MSKŠ Zlaté Moravce.

Záujemca o prácu by mal mať ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie bez maturity technického alebo strojárskeho smeru. Taktiež by mal mať vodičák typu B. K životopisu nezabudnite pripojiť aj čestné prehlásenie, že nie ste alergik (trávy, peľ, oleje). „Hľadáme pracovníka, ktorý má chuť pracovať, má vysokú mieru samostatnosti, prirodzenú zodpovednosť a manuálnu zručnosť,“ dodáva vedenie MSKŠ.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk