Moravce hľadajú posilu pre jeden z mestských podnikov: Čo musíte spĺňať a aké miesto je v hre?

V Zlatých Moravciach sa uvoľnilo jedno pracovné miesto. Tentokrát ide o flek pre jeden z mestských podnikov. O čo presne ide a aké podmienky treba spĺňať?

Peter Klimant
Ilustračný obrázok k článku Moravce hľadajú posilu pre jeden z mestských podnikov: Čo musíte spĺňať a aké miesto je v hre?
Zdroj: Dnes24.sk

V Zlatých Moravciach sa uvoľnilo ďalšie pracovné mesto. Novú posilu hľadajú Záhradnícke služby Zlaté Moravce, konkrétne sa uvoľnilo miesto – pracovník pre údržbu verejnej zelene. Miesto je na plný úväzok, prípadne čiastočný. Náplň práce je starostlivosť o mestskú zeleň, kosenie, hrabanie, opilovanie.

Pre získanie tohto fleku je potrebné mať nejaké znalosti z oblasti záhradníctva a minimálne ukončené stredoškolské vzdelanie. Uchádzač musí mať schopnosť samostatne a flexibilne pracovať, musí byť držiteľom vodičského preukazu skupiny B a hodia sa i skúsenosti s prácou na malotraktorovej kosačke.

Ak vás ponuka oslovila, svoj životopis spoločne so žiadosťou o prijatie do zamestnania a kópiou dokladu o vzdelaní zasielajte na mail povereného riaditeľa Záhradníckych služieb Ľubomíra Gárbiša zsmzm.riaditel@gmail.com, alebo písomne na adresu Záhradnícke služby mesta Zlaté Moravce, Robotnícka 1, 953 01 Zlaté Moravce.

Mestskí podnik ďalej informuje, že kontaktovaní a pozvaní na pohovor budú iba uchádzači, ktorí budú zodpovedať kritériám a požiadavkám na uvedenú pozíciu.

Čítajte tiež:

Odštartujte leto s novou prácou: V Moravciach a okolí vyvesili desiatky voľných flekov, nehľadajú práve vás?

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk