Moravce bojujú o titul NAJ mesto Slovenska: Priebežne sú vyššie aj ako Bratislava

Aj v tomto roku prebieha hlasovanie o to NAJ mesto a obec Slovenska. Samozrejme, Zlaté Moravce nemôžu chýbať.

Ilustračný obrázok k článku Moravce bojujú o titul NAJ mesto Slovenska: Priebežne sú vyššie aj ako Bratislava
Zdroj: Dnes24.sk

Internetová súťaž portálu Slovakregion o NAJ mesto a obec Slovenska odštartovala 1. apríla. Hlasovanie potrvá až do 31. októbra, kedy spoznáme víťazov. Medzi 140 slovenskými mestami sa o titul uchádzajú aj Zlaté Moravce. Zvíťazí mesto/obec, ktoré získa najviac hlasov a zároveň bude mať najviac užívateľov odovzdávajúcich hlas.

Na prvom mieste spomedzi 140 slovenských miest zatiaľ tróni Spišská Nová Ves, druhá priečka patrí priebežne Sabinovu, ktorý nasleduje Púchov.

Ako sa však v priebežnom poradí darí Zlatým Moravciacm? Aktuálne sa naše mesto nachádza na slušnom 26. mieste. Moravce sú tak na tom aktuálne lepšie ako Bratislava či Banská Štiavnica.

Chcete pomôcť nášmu mestu v hlasovaní o to NAJ mesto Slovenska? Stačí sa registrovať na webe slovakregion.sk. „Hlasovať za mesto/obec je možné maximálne jedenkrát za hodinu za to isté mesto/obec (to znamená, že jedno a to isté mesto/obec dostane od jedného hlasujúceho maximálne 24 hlasov denne). Hlasovať sa môže za viac miest a obcí v priebehu jednej hodiny,“ informuje portál.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk