Mestská knižnica počas leta: Prázdniny priniesli zmenu otváracích hodín

Pokiaľ využívate služby mestskej knižnice, čítajte pozorne. Prázdninové mesiace júl a august priniesli zmenu otváracích hodín.

Ilustračný obrázok k článku Mestská knižnica počas leta: Prázdniny priniesli zmenu otváracích hodín
Zdroj: TASR

Pokiaľ patríte medzi knihomoľov a pravidelných návštevníkov zlatomoraveckej knižnice, pripravte sa na to, že letné prázdniny prinášajú zmenu v otváracích hodinách našej mestskej knižnice.

Knižnica v Zlatých Moravciach je bežne počas roka otvorená od 9:00 do 17:00 hodiny. Tieto časy sa však podľa vyjadrenia Mestského strediska kultúry a športu, ktoré knižnicu spravuje, od júla zmenili.

Mestská knižnica v Zlatých Moravciach oznamuje, že v mesiacoch júl – august bude otvorená od 8.00 do 16.00 hod.," informuje knižnica.

Mestská knižnica v Zlatých Moravciach sídli v Základnej škole na Robotníckej ulici. Fond mestskej knižnice má univerzálny charakter. Obsahuje literatúru pre deti a mládež, tiež literatúru odbornú a beletriu pre dospelých. V súčasnosti má mestská knižnica vo svojom fonde viac ako 34 500 kníh a zviazaných periodík a 190 audiovizuálnych dokumentov. Čitatelia majú k dispozícii čitáreň s periodikami a počítače s pripojením na internet.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk