Kultúra

Mesto pripravuje veľký športový deň pre rodičov a deti: Čo všetko sa bude diať?

Aj v tomto roku je súčasťou leta v Zlatých Moravciach športové podujatie pod názvom Zašportuj si s nami. Pozrite si kompletný program...

Ilustračný obrázok k článku Mesto pripravuje veľký športový deň pre rodičov a deti: Čo všetko sa bude diať?
Zdroj: TASR

Kultúrne leto v Zlatých Moravciach ponúka tento rok viaceré zaujímavé akcie. To najbližšie bude v znamení športu.

Mesto v spolupráci s Mestským strediskom kultúry a športu si pripravilo na sobotu 24. augusta veľké športové podujatie, ktoré je určené pre rodičov a deti pod názvom Zašportuj si s nami.

Akcia sa bude konať na Mestskom štadióne v Zlatých Moravciach so začiatkom o 11:00 hodine doobeda.

O 11:00 hodine je na pláne futbalový zápas junioriek. Futbal bude pokračovať aj o 13:00 hodine, kedy si diváci budú môcť pozrieť zápas žiačok.

Oficiálny začiatok akcie je ale na pláne trošku neskôr – o 15:00 hodine, kedy začnú všetky športové disciplíny, do ktorých sa môžu zapojiť všetky deti a aj ich rodičia.

Zapojiť sa môžu do súťaže kopania penált, strieľania zo vzduchovky, atletických disciplín, hrania tenisu, pozemného hokeja a boxu.

Vstupné na akciu je pre všetkých voľné.

Pre ľudí budú pripravené aj vyhliadkové lety nad Zlatými Moravcami s profesionálnym pilotom na svetovo uznávanom lietadle Wilga. Lety budú prístupné od 9.00 do 13.00 hodiny. Nástupné miesto bude za mestom, medzi obcami Martin nad Žitavou a Mankovce. Táto atrakcia bude ale spoplatnená.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie