Mesto hľadá nového človeka: Na TÚTO pozíciu vyhlásilo výberové konanie

Hľadači novej práce, zbystrite pozornosť. Mesto vypísalo výberové konanie na voľné pracovné miesto. O čo presne ide a aké podmienky treba spĺňať?

Peter Klimant
Ilustračný obrázok k článku Mesto hľadá nového človeka: Na TÚTO pozíciu vyhlásilo výberové konanie
Zdroj: Dnes24.sk

V našom meste sa uvoľnilo jedno pracovné mesto. Novú posilu hľadajú Záhradnícke služby Zlaté Moravce, konkrétne sa hľadá nový pracovník útulku pre zvieratá. Pozícia je na plný úväzok. Náplň práce je starostlivosť o umiestnené zvieratá do útulku a práca súvisiaca s útulkom v zmysle smerníc a prevádzkového poriadku útulku.

Čo všetko musíte spĺňať, aby ste nový flek dostali? Postačí vám stredoškolské vzdelanie bez maturity. Hlavnou podmienkou je však pozitívny vzťah k zvieratám. Mestskí podnik zverejnil i platové podmienky. Nový pracovník bude mesačne dostávať 380 eur brutto.

Ak vás ponuka oslovila, svoj životopis spoločne so žiadosťou o prijatie zasielajte na mail povereného riaditeľa Záhradníckych služieb Ľubomíra Gárbiša zsmzm.riaditel@gmail.com, alebo písomne na adresu Záhradnícke služby mesta Zlaté Moravce, Robotnícka 1, 953 01 Zlaté Moravce.

Mestskí podnik ďalej informuje, že kontaktovaní a pozvaní na pohovor budú iba uchádzači, ktorí budú zodpovedať kritériám a požiadavkám na uvedenú pozíciu.

Čítajte tiež:

Odštartujte leto s novou prácou: V Moravciach a okolí vyvesili desiatky voľných flekov, nehľadajú práve vás?

Foto: Ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk