Mesto hľadá človeka na voľný post: Ak ho chcete získať, takéto vlastnosti by vám nemali chýbať

V Zlatých Moravciach sa opäť uvoľnilo pracovné miesto. Tentokrát ide o flek pre výchovno-vzdelávacie zariadenie, ktorého zriaďovateľom je mesto. O čo presne ide a aké podmienky treba spĺňať?

Peter Klimant
Ilustračný obrázok k článku Mesto hľadá človeka na voľný post: Ak ho chcete získať, takéto vlastnosti by vám nemali chýbať
Zdroj: Dnes24.sk

Reč je o pracovnom mieste pedagogického asistenta pre Základnú školu Mojmírova, ktorej zriaďovateľ je mesto Zlaté Moravce. Termín nástupu je 2. september 2015. Pedagogický asistent je v podstate asistent učiteľa. Čo sú však presne jeho povinnosti, to žiadosť uverejnená na webe mesta žiaľ neuvádza. Záujemca o toto miesto musí ale mať vzdelanie podľa zákona č. 317/2009 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a vyhlášky č. 437/2009 Z. z.

Uchádzač o toto pracovné miesto musí byť trpezlivý, spoľahlivý, samostatný a zodpovedný. Taktiež musí vedieť využívať inovatívne formy a metódy vo výučbe. Okrem toho musí ovládať prácu s počítačom.

Pokiaľ vás táto ponuka zaujala, žiadosť o prijatie zasielajte na mailovú adresu školy mojmirovazs@gmail.com. K žiadosti je samozrejme potrebné pribaliť štruktúrovaný životopis a motivačný list.

Čítajte tiež:

Tu sa možno skrýva váš budúci flek: Aktuálne pracovné ponuky z Moraviec aj okolia

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk