Rôzne Iné športy

Kľúče od pevnosti na Skýcove: Ľudia z regiónu si spoločne zašportovali

V poradí už 11. ročník podujatia Kľúče od pevnosti sa uskutočnil v dedinke Skýcov. Ľudia z Moraviec a okolia si vyskúšali viaceré netradičné športy.

Ilustračný obrázok k článku Kľúče od pevnosti na Skýcove: Ľudia z regiónu si spoločne zašportovali
Zdroj: OZ PLATAN

V sobotu 14. októbra zorganizovalo občianske združenie PLATAN už po jedenásty rok športové podujatie na Skýcove pod názvom „Kľúče od pevnosti“. Do súťaží sa zapojili ľudia zo škôl, z mestskej polície a z podnikov mesta Zlaté Moravce a Požitavského regiónu.

V jednotlivých disciplínach, ako napríklad ringo, streľba zo vzduchovky, footgolf, beh na kolobežke a iné, si mohli všetci zúčastnení súťažiaci zmerať svoje sily.

„Zaujímavá bola aj disciplína, kde si prostredníctvom športových úkonov a vyzbieraných indícií museli zostaviť heslo V. Zamarovského,“ povedala Klaudia Ivanovičová, predsedníčka OZ PLATAN.

„Som veľmi rada, že prostredníctvom športu, športovými aktivitami sa ľudia zbližujú, nadväzujú priateľské vzťahy a v dobrom prezentujú mesto Zlaté Moravce a Požitavský región,“ dodala Ivanovičová. Projekt sa zrealizoval s finančnou podporou Nitrianskeho samosprávneho kraja a za pomoci ďalších sponzorov.

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie