Kam počas víkendu? Moravce a okolie ponúka aj tieto zaujímavé podujatia

Prvý februárový víkend je už takmer tu. Pozrite si náš výber zaujímavých kultúrnych akcii z Moraviec a okolia.

Ilustračný obrázok k článku Kam počas víkendu? Moravce a okolie ponúka aj tieto zaujímavé podujatia
Zdroj: Dnes24.sk

Primátorský ples

2. február večer, hotel ViOn, Zlaté Moravce

Mestský reprezentačný ples, ktorý organizuje primátor mesta Zlaté Moravce a Mestské stredisko kultúry a športu, sa bude konať dňa 2. februára 2018 v priestoroch hotela ViOn na Továrenskej ulici v Zlatých Moravciach. Na plese vystúpi hudobná skupina Spod orecha. Hlavnou hviezdou večera bude speváčka Emma Drobná s hudobnou skupinou.

Kino Tekov

3. a 4 február, Kino Tekov, Zlaté Moravce

Filmoví fanúšikovia si cez víkend prídu v kine Tekov opäť na svoje. Tešiť sa môžeme hneď na dve filmové lahôdky –animák Ferdinand a komédiu Zmenšovanie.

Ľadové korčuľovanie

3. a 4. február, Zimný štadión, Zlaté Moravce

Zimný štadión Zlaté Moravce otvára aj tento víkend svoje brány. V sobotu sa verejnosť môže vyblázniť od 13:15 do 15:15 hodiny. V nedeľu sa korčuľuje od 14:00 do 16:15 hodiny.

Hudobná komédia – Podfuk

4. február o 17:00 hodine, divadelná sála MSKŠ, Zlaté Moravce

Ak máte radi divadlo, toto nepremeškajte. V divadelnej sále MSKŠ sa v nedeľu odohrá hudobná komédia Podfuk. Budeme tu môcť vidieť viacerých známych slovenských hereckých tvárí.

Komédia – Všetko o mužoch

4. február o 18:00 hodine, kultúrny dom Nemčiňany

Okrem Zlatých Moraviec budeme môcť zažiť divadelné predstavenie aj na inom mieste nášho okresu, konkrétne v dedinke Nemčiňany. Divadelná komédia „Všetko o mužoch“ je na motívy hry Mira Gavrana. Do Nemčinian ju prinesie Divadlo Hľadanie Tlmače.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame