Správy

Hľadajú riaditeľa SOŠ v Zlatých Moravciach: Kraj vyhlásil výberové konanie

Obzeráte sa po novej práci a máte chuť na poriadnu výzvu? Tak práve vás možno zaujme nové výberové konanie.

Ilustračný obrázok k článku Hľadajú riaditeľa SOŠ v Zlatých Moravciach: Kraj vyhlásil výberové konanie
Foto: Peter Klimant / Zdroj: Dnes24.sk

Nitriansky samosprávny kraj (NSK) vyhlásil výberové konanie na obsadenie funkcie riaditeľa Strednej odbornej školy technickej, Ul. 1. mája 22, Zlaté Moravce.

Medzi kvalifikačné predpoklady uchádzača patrí napríklad ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupňa, najmenej päť rokov pedagogickej činnosti alebo odbornej činnosti a splnenie podmienky zaradenia do kariérového stupňa pedagogický zamestnanec s prvou atestáciou.

Uchádzať by mal byť bezúhonný a spôsobilý na právne úkony v plnom rozsahu. Mal by ovládať štátny jazyk i príslušnú legislatívu.

Medzi ďalšie predpoklady patrí aj zdravotná spôsobilosť, vypracovanie návrhu koncepcie rozvoja školy a organizačné a riadiace schopnosti.

„Platové podmienky sú určené v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov v nadväznosti na zákon. Funkčný plat bude stanovený vo výške min. 1 100,00 eur,“ informuje NSK vo výberovom konaní.

Prihlášku do výberového konania s potrebnými dokumentami, ktoré nájdete na webe Nitrianskeho samosprávneho kraja, je potrebné doručiť v obálke s označením „Výberové konanie + názov a sídlo školy“ do 18. septembra do 14.00 hodiny na adresu: Úrad Nitrianskeho samosprávneho kraja, oddelenie riadenia ľudských zdrojov a PAM, Rázusova 2A, 949 01 Nitra.

Pozvánku na výberové konanie uchádzačovi zašlú emailom.

Sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z domova i zo sveta.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie