Futbal

Futbaloví fanúšikovia rozhodli: Kto sa stal Vionistom mesiaca?

Približne dva týždne mali priaznivci futbalu možnosť hlasovať za Vionistu mesiaca. Pozrite si, ktorý futbalista sa teší najväčšej priazni internetového publika.

Ilustračný obrázok k článku Futbaloví fanúšikovia rozhodli: Kto sa stal Vionistom mesiaca?
Zdroj: TASR/Jaroslav Novák

Futbalový klub si pre fanúšikov pripravil novinku – hlasovanie o hráča mesiaca. Aktuálne mohli diváci zvoliť najlepšieho hráča ViOn-u za mesiac október. Hlasovanie bolo spustené na facebookovej stránke klubu uprostred novembra a trvalo do konca mesiaca.

O priazeň fanúšikov sa uchádzal David Hrnčár, Filip Balaj a Peter Čögley. Svetlo sveta už uzreli výsledky ankety.

Vionistom mesiaca október sa stal Filip Balaj. „Svojimi hlasmi ste do čela v desiatom mesiaci dostali kanoniera z neďalekej Novej Vsi nad Žitavou. Filip triumfoval v konkurencii Hrnčára a Čögleya," informuje klub FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble na sociálnej sieti.

Balaj sa môže tešiť z ručne vyrobenej ceny, o ktorú sa postarali ľudia z Občianskeho združenia Svetlo Olichov. Odovzdal mu ju technický riaditeľ Vladimír Červený.

„Ocenenie si nesmierne vážim. Najmä preto, že je vyrobené ručne. Sú to momenty, kedy si poviete, že sa oplatí na ihrisku drieť. Síce som si ju prevzal ja, ale sčasti patrí celému mužstvu. Bez nich by som tie góly nedal. Majú na nej svoj podiel, rovnako ako šikovné ruky ľudí zo združenia Svetlo Olichov. Je to pre mňa jedinečná cena, doma jej nájdem svoje miesto,“ povedal pre klubový web ocenený Filip Balaj.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Foto: ilustračné

🔵🔴 Vionista mesiaca október: FILIP BALAJ ⚽️ ➡️ Svojimi hlasmi ste do čela v desiatom mesiaci dostali kanoniera z...

Posted by FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble on Wednesday, December 2, 2020
Zdroj: Dnes24.sk

Najčítanejšie