Adriana Blahová Futbal

Napínavý futsal: Atletico nedostalo ani gól, brankár predviedol famózny výkon

Túto nedeľu sa futsalisti stretli už štvrtýkrát počas zimnej sezóny. Zápasy boli napínavé, čo sa podpísalo aj pod výsledky. Famózný výkon predviedol brankár Atletica ktorý má na konte už druhú 0.

Ilustračný obrázok k článku Napínavý futsal: Atletico nedostalo ani gól, brankár predviedol famózny výkon

Ako prvý si zmerali sily FC Amatéri – Biedne Stroje 10:2 Korec, Frajka, Bachan – 4, Zemanovič – 2, Kubala R., Drgoňa ml. vs. Holečka, Baláž

FC C´est La Vie – Nealko 1:0 Kováč vs

,,Začiatok zápasu bol opatrný, kedže sme vedeli čo pre nás prípadne víťazstvo znamená. Po čase prišli sľubné šance z oboch tímov, ktoré zostali nepremenené. Nakoniec nám priala šťastena ked Kováč strelil jediný víťazný gól. V mužstve nastala pohoda,” zhodnotil člen FC C´est La Vie, Oliver Vasík.

‎Atletico – Young Boys ZM 5:0

Tesársky, Skladan, Hitka J., Kukla, Kostolanský vs. –

,,Young Boys hrali dobre defenzívne a hrali na rýchle protiútoky, ktoré však nedokázali premeniť. My sme hrali s kľudom a po strelení prvého a ukľudňujúceho druhého gólu sme to dotiahli do víťazného konca. Atletico opät podržal výbornym výkonom brankár,” opísal nám priebeh zápasu Jano Hitka z mužstva Atletico

,,Zápas sa hral v dobrom tempe. Vedeli sme, že nás čaká ofenzívne naladené mužstvo. Snažili sme sa hrať na brejky, no doplatili sme na náše povestné ,, nedáš, dostaneš”. Mrzia nás gólové šance, ktoré sme nepremenili. Súpera podržal bránkár, ale aj celé mužstvo, ktoré hralo vynikajúco. Vyzdvihujem aj dobrý výkon rozhodcu P. Poláka,” povedal Matej Novák z Young Boys.

Frutti di Mare – Tridsaťosem 7:1

Pintér M., Magušin – 2, Studený, Gábriš – 3 vs. Žembera

Zápas bol v jednoznačnej réžií mužstva Frutti di Mare od prvej minúty zápasu.

Saints – Blancos 4:3

Sperka, Solčiansky, Vnad, Žikavský vs. Antal, Kunský, Mesko

,,Hral sa svižný futsal na oboch stranách s mnohými šancami. Do polčasu sa nám podarilo dvakrát skórovať čo nás akoby uspokojilo. Po prestávke mal viac z hry tím Blancos. Chvalabohu sa nám podarilo zápas priviesť do víťazného konca. Výhru venujeme nášmu novému trénerovi Horvátovi,”*** dodal hráč z tímu Saints, Marek Sperka