Dve trofeje za sezónu: Routiners vyhrali základnú časť a celkové tretie miesto

Hokejbalový tím Routiners ukončil svoju sezónu úspešne. Najskôr sa im podarilo vybojovať si prvenstvo v základnej časti našej miestnej ligy a v playoff obsadili tretie miesto.

Ilustračný obrázok k článku Dve trofeje za sezónu: Routiners vyhrali základnú časť a celkové tretie miesto
Zdroj: TASR

Playoff Zlatomoraveckej hokejbalovej ligy pokračovalo ďalšími zápasmi. Boj o prvé miesto nateraz stále nie je rozhodnutý. Stav série Ananásy – Penguins je momentálne 2:1 pre Ananásy. Na víťazstvo je pritom potrebný rozdiel o dva body. Ako informovalo vedenie ligy, 4.finálový zápas sa uskutoční sobotu 24. 6. 2017 o 8:30 hod., prípadný 5.finálový zápas je na pláne na nedeľu 25. 6. 2017 o 8:30 hod.

Víťaza ročníka 2016/2017 tak zatiaľ ešte nepoznáme. Známy je však víťaz tretieho miesta. O to bojovali tímy Routiners a TJ Midus. Chalanom z Routiners stačili na víťazstvo len dva zápasy, TJ Midus porazili v oboch. Routiners tak za túto sezónu získal hneď dva víťazné poháre.

„Po výbornej základnej časti, kedy sme skončili na prvom mieste a získali tak pohár za prvé miesto, sme nedokázali v playoff nadviazať na predošlé výkony, a nakoniec sme obsadili tretie miesto,“ vyjadril sa klub Routiners.

Boje o 3. miesto ZMHL

ROUTINERS – TJ MIDUS 4:3 (1:1,3:0, 0:2)

  • góly: I. Janček 2, P. Dvonč 2 – R. Šebeštyén 2, J. Lacek

TJ MIDUS – ROUTINERS 0:3 (0:0, 0:0, 0:3)

  • góly: – I. Janček, P. Dvonč, D. Hitka

Foto: ilustračné

Zdroj: ZMHL

Odporúčame