Samospráva

Členovia i predsedovia sú už známi: Pozrite si zloženie komisií zastupiteľstva

Na poslednom zasadnutí zastupiteľstva sme sa okrem iného dozvedeli aj mená členov a predsedov jednotlivých komisií zastupiteľstva. Tých máme v Moravciach osem.

Ilustračný obrázok k článku Členovia i predsedovia sú už známi: Pozrite si zloženie komisií zastupiteľstva
Zdroj: Dnes24.sk

Jedným z bodov posledného (v poradí druhého ) mestského zastupiteľstva bola i voľba členov a predsedov komisií mestského zastupiteľstva v Zlatých Moravciach. Hlasovanie prebehlo hladko, takmer všetci poslanci boli za predložený návrh. Tu je kompletný zoznam členov komisií:

1. Komisia finančná

  • Členovia z radov poslancov : PharmDr. JUDr. Ivona Vicianová , PaedDr. Klaudia Ivanovičová , Ing. Marek Holub, Ing. Marta Eckhardtová, MPH.
  • Členovia z radov odborníkov: Ing. Kristína BÖdorÖvá, Mgr. Milan Galaba, Andrea Jenisová.
  • Predseda komisie: Ing. Marek Holub.

2. Komisia sociálna, zdravotná a bytová

  • Členovia z radov poslancov : PharmDr. JUDr. Ivona Vicianová, Mgr. Pavel Šepták, Mgr. Erika Kukučková, Ing. Marta Eckhardtová, MPH.
  • Členovia z radov odborníkov: MUDr. Nina Horniaková, Ing. Ladislav Boršč, Mgr. Jana Bošiaková.
  • Predseda komisie: Ing. Marta Eckhardtová, MPH.

3. Komisia školstva, kultúry a športu

  • Členovia z radov poslancov: PaedDr. Klaudia Ivanovičová, PaedDr. Pavol Petrovič, PaedDr. Ida Ďurčeková, PaedDr. Štefan Halgaš.
  • Členovia z radov odborníkov: Marián Tomajko, Ing. Marián Pánik, Michal Zőlder.
  • Predseda komisie: PaedDr. Pavol Petrovič.

4. Komisia správy mestského majetku, podnikateľskej činnosti, obchodu a služieb

  • Členovia z radov poslancov: JUDr. Michal Cimmermann, Ing. Anna Pacalajová, Mgr. Pavel Šepták, Mgr. Denisa Uhrinová.
  • Členovia z radov odborníkov: JUDr. Helena Rozborová, Miroslav Záchenský, Ján Kocian.
  • Predseda komisie: Mgr. Pavel Šepták.

5. Komisia výstavby, územného plánovania a ŽP

  • Členovia z radov poslancov: MVDr. Marta Balážová, Ing. Erich Borčin, Ivan Madola, Ing. Ľuboš Orolín.
  • Členovia z radov odborníkov: Monika Tižňovská, Ing. Jaroslava Ďurišová, Ing. Mária Sýkorová.
  • Predseda komisie: Ing. Erich Borčin

6. Komisia dopravy a správy miestnych komunikácií

  • Členovia z radov poslancov: Ivan Madola, Stanislav Ivanovič, Ing. Ľuboš Orolín, Ing. Anna Pacalajová.
  • Členovia z radov odborníkov: Emil Hudák, Mgr. Ing. Karol Švajčík, Mgr. Miroslav Ďuráček.
  • Predseda komisie: Ivan Madola.

7. Komisia ochrany verejného poriadku, CO a vojenských záležitostí

  • Členovia z radov poslancov: Stanislav Ivanovič, PaedDr. Štefan Halgaš, Ing. Marek Holub.
  • Členovia z radov odborníkov: Ing. Slávka Hasprová, Ivan Malý.
  • Predseda komisie: Stanislav Ivanovič.

8. Komisia pre ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií funkcionárov mesta

  • Členovia z radov poslancov : PaedDr. Ida Ďurčeková, Ing. Erich Borčin, MVDr. Marta Balážová.
  • Predseda komisie: PaedDr. Ida Ďurčeková.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie