Adriana Blahová Futbal

Amatéri prekvapivo zdolali favorizované Saints

Túto nedeľu odohrali futbalisti zimnej futsalovej ligy už tretie kolo. Zápasy boli napínavé, niektoré tímy a najmä brankári predviedli famózne výkony, čo sa podpísalo aj pod prekvapivé výsledky.

Ilustračný obrázok k článku Amatéri prekvapivo zdolali favorizované Saints

Prvý zápas skoro ráno odohrali tímy FC AMATÉRI- SAINTS výsledkom 6:1. (Zemanovič – 2, Kubala J. – 2, Kubala R. – 2 vs. Beňuš)

,,Prvý polčas sme boli aktívnejší, vytvorili sme si veľa dobrých príležitosti na skórovanie. Napriek tomu sa nám do polčasu podarilo dvakrát bodovať. Na začiatku druhého polčasu sme urobili veľké chyby v obrane a súperovi sa podarilo vyrovnať,” komentuje zápas Tomáš Volf, člen tímu Tridsaťosem. “Na konci stretnutia sme otvorili hru, no po daľšej chybe v obrane strelil súper víťazný gól 5 sekúnd pred koncom zápasu”.

Frutti di Mare odohrali stretnutie proti Young Boys ZM. Zápas skončil 7:4. (Pintér M. – 5, Záchenský, Káčer vs. Šabo, Bakaľár, Kéry – 2)

,,Hralo sa nám dobre, podali sme jeden z najlepších výkonov zatiaľ, zápas sám o sebe bol rýchly, hralo sa hore-dole”, povedal Tomáš Kéry z tímu YOUNG BOYS.

Zápas Atletico – Nealko skončil jasne pre prvý tím, 7:2. ( Hajnovič, Kolárik, Kováč, Tesársky, Hitka J., Valent – 2 vs. Ráno T., Hudec)

,,V danej zostave (5+1) sme odohrali celkom slušné stretnutie, vzhľadom k sile a počtu hráčov súpera. Každý podal solídny výkon, počnúc jednotkou v bráne – Jožom Záhorským, cez obranu až po útok, aj keď sme strelili len 2 góly. Musíme sa ale sústrediť na budúce kolo, keď nastúpime proti FC C´est la Vie, čo bude asi náš najvážnejší súper o 8. postupové miesto no súper bol lepší a preto mu gratulujem k víťazstvu”, dodal hráč z tímu Nealko, Jozef Opálený.

FC C´est la Vie to zase natreli Biednym Strojom 9:2. (Vasik, Kováč – 4, Mozes – 3, Antalík vs. Hritz – 2)

,,Stretli sa dva tímy, ktoré v prvých kolách nebodovali, ale podľa očakávaní mužstvo C´est la Vie preukázalo skúsenosti, ktoré nazbieralo už v prvom ročníku a taktickým výkonom postupne získavali prevahu nad supermom. V polovici zápasu už jednoznačne viedli a zápas sa ku koncuž len dohrával,” okomentoval priebeh zápasu Ján Petržel (FC C´EST LA VIE).

Ďalšími zápasmi pokračovali BLANCOS – TRIDSAŤOSEM, ktorý skončil výsledkom 4:3. (Kunský, Mesko, Fázik – 2 vs. Jakab, Bielik, Belenčík)