V Moravciach sa uvoľnilo zaujímavé pracovné miesto: Koho hľadá naša samospráva?

V Zlatých Moravciach sa opäť uvoľnilo pracovné miesto. Tentokrát ide o flek pre výchovno-vzdelávacie zariadenie, ktorého zriadovateľom je mesto.

Ilustračný obrázok k článku V Moravciach sa uvoľnilo zaujímavé pracovné miesto: Koho hľadá naša samospráva?
Zdroj: Dnes24.sk

Reč je o pracovnom mieste – „učiteľ pre primárne vzdelávanie“ pre Základnú školu Mojmírova 2, ktorej zriaďovateľ je mesto Zlaté Moravce.

Termín nástupu je 16. marec 2017. Podľa zverejnenej pracovnej ponuky na webe mesta ide o zastupovanie počas materskej dovolenky.

Záujemca o toto miesto musí mať vzdelanie podľa zákona č. 317/2009 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a vyhlášky č. 437/2009 Z. z.

Podľa zverejnenej pracovnej ponuky musí uchádzač vedieť pracovať s počítačom, medzi jeho vlastnosťami nesmie chýbať trpezlivosť, spoľahlivosť, zmysel pre spolupatričnosť, sebaovládanie, samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť, flexibilita. Taktiež by mal vedieť využívať inovatívne metódy a formy vo výučbe a mal by podávať nadštandardné výkony.

Pokiaľ vás táto ponuka zaujala, žiadosť o prijatie do zamestnania, štruktúrovaný životopis, motivačný list, písomný súhlas uchádzača na spracovanie osobných údajov a kópie dokladov o ukončenom vzdelaní posielajte na e-mailovú adresu školy: mojmirovazs@gmail.com. Predpokladaný termín ukončenia výberového konania je 09. marec 2017.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame