Kristína Striešková Futbal

Prehra v úvodnom zápase

Prvý zápas Tipsport ligy sa v Brne skončil výhodne pre domácich. Vionisti prehrali zápas s českým ligistom Sigmou Olomouc o 2 góly.

Prvý gól stretnutia zaznamenal v 32. minúte Jakub Paur, keď sa dostal k odrazenej lopte a pekným lobom prekonal brankára Olomouca. V 88. minúte korigoval na 2:4 Michal Pinter krížnou strelou zvnútra šestnástky Sigmy. ** SK Sigma Olomouc – FC ViOn Zlaté Moravce 4:2**

Góly: 57., 62. a 65. Podaný, 73. Murin – 32. Paur, 88. M. Pinter Zostava FC ViOn: Kuciak – Pavlenda, Janečka, Majerník, Chren – Orávik, Hruška, Babic, Paur, Husár – Candrák Striedali: Luhový, Hodek, Štefún, M. Pinter Zostava Sigma Olomouc: Zlámal (46. Šustr) – Janotka, Murin, Škerle, Vepřek – Pospíšil, Rossi, Podaný (71. Varadi) – Schulmeister, Heinz (46. Navrátil), Vašíček. Trenér Petr Uličný.

V nedeľu 8.januára 2012 sa zverenci Juraja Jarábka stretnú v ďalšom súboji skupiny s Jihlavou.

Zdroj: FC ViOn