Futbalový Slovnaft Cup si zahrá rekordných 210 klubov: ROZPIS prvých dvoch kôl

Najprestížnejšia pohárová súťaž na Slovensku je tu. Futbalový Slovnaft Cup pozná zloženie úvodných dvoch kôl, v ktorých sa proti sebe postaví 210 klubov.

Ilustračný obrázok k článku Futbalový Slovnaft Cup si zahrá rekordných 210 klubov: ROZPIS prvých dvoch kôl
Foto: Rastislav Búgel

Slovenský pohár – Slovnaft Cup je najprestížnejšou futbalovou pohárovou súťažou na Slovensku. Úvodný výkop začne už onedlho. Prvé kolo je naplánované na 22. a 23. júla, kolo s poradovým číslom dva sa odohrá 9. augusta.

O súťaž je na Slovensku veľký záujem. Vlani padol rekord v počte účastníkov (205), ktorý je tento rok prekonaný 210 záujemcami. Pozrite si, ktoré dvojice tímov sa medzi sebou pobijú o postup.

1. kolo Slovnaft Cup (22. – 23. júl 2017)

  • MŠK Senec – TJ Jakubov
  • FC Pata – Galanta
  • TJ Kostolné Kračany – Nový Život
  • FC Malacky – Závod
  • Bešeňov – Šurany
  • Dvory nad Žitavou – FKM Nové Zámky
  • Kalinkovo – Most pri Bratislave
  • Oponice – Topvar Topoľčany
  • FK Jablonové – PSČ Pezinok
  • Jablonec – Cajla Pezinok
  • Veľké Zálužie – Hrušovany
  • Šenkvice – Báhoň
  • Veľké Kosihy – Sv. Peter
  • MŠK Rusovce – Svätý Jur
  • Jacovce – Solčany
  • ŠK Blava 1928 – Slovan Hlohovec
  • Lehnice – Vydrany
  • Lozorno – Veľké Leváre
  • Horné Saliby – Kolárovo
  • NMŠK 1922 – ŠK Tomášov
  • Petržalka Akadémia – Lamač
  • FK Strečno – Fomat Martin
  • FK Rajec – Jednota Bánová
  • Zemianské Kostoľany – HN Prievidza
  • ŠK Čierne – FK Čadca
  • Slovan Rudinská – Krásno nad Kysucou
  • OŠK Podolie – Spartak Myjava
  • ŠK Kmeťovo – Veľké Ludince
  • ŠK Nevidzany – Lok. Kozárovce
  • Prečín – Domaniža
  • Veľká Hradná – Trenčianské Teplice
  • Fatran Varín – OŠK Teplička nad Váhom
  • FK Predmier – MFK Bytča
  • Veľké Kostoľany – OFK Malženice
  • TJ Plevník Drienové – Trenč. Stankovce
  • Slovan Skalité – Kysucké Nové Mesto
  • TJ Salka – Slovan Šahy
  • MŠK Považská Bystrica – Častkovce
  • VTJ Raj.Teplice – Baník Stráňavy
  • ŠK Belá – Terchová
  • Partizán Cígel – Šimonovany
  • Višňové – Rosina
  • Jednota Málinec – Sklotatran Poltár
  • Selce – Šalková
  • FK 09 Bacúch – Medzibrod
  • LM Palúdzka – Závažná Poruba
  • Sokol Zubrohlavá – Oravské Veselé
  • OŠK Bešeňová – Belá Dulice
  • ŠK Prameň Kováčová – Jupie Podlavice
  • FK Jesenské – Tornaľa
  • Spartak Vysoká n. Kysucou – Makov
  • FK Nižná – ŠK Tvrdošín
  • Liptovské Sliače – Liptovská Štiavnica
  • Iskra Hnúšťa – MŠK Tisovec
  • Strojár Krupina – Pliešovce
  • Príbelce – Slovenské Ďarmoty
  • Santrio Láza – Novohrad Lučenec
  • Oravská Poruba – Slovan Žabokreky
  • Ladomerská Vieska – Diviaky
  • Oravan Oravská Jasenica – Námestovo
  • Slávia TU Košice – Medzev
  • Jasenov – Ptičie
  • Gemerská Hôrka – Rožňava
  • Perín – Vyšné Opátske
  • Veľká Ida – Kechnec
  • Čirč – Odeva Lipany
  • Košická Nová Ves – FK Čaňa
  • Pavlovce nad Úhom – Nacina Ves
  • Poproč – Krásnohorské Podhradie
  • Olcnava – Hranovnica
  • Ulič – Snina
  • Kluknava – Krompachy
  • Župčany – Šarišské Michaľany
  • Levoča – Spišské Podhradie
  • Borša – Geča
  • Veľká Lomnica – Spišská Belá
  • Streda nad Bodrogom – Kalša
  • Parchovany – Vranov n. Topľou
  • Kamenica nad Cirochou – FK Humenné
  • Nálepkovo – Harichovce
  • Gerlachov – Svidník

2. kolo Slovnaft Cup (9. august 2017)

  • MŠK Senec / TJ Jakubov – FC Pata / Galanta
  • TJ Kostolné Kračany / Nový Život – Zvolen
  • FC Malacky / Závod – Bešeňov / Šurany
  • Dvory nad Žitavou / FKM Nové Zámky – Slovan Bratislava
  • Kalinkovo / Most pri Bratislave – Oponice / Topvar Topoľčany
  • FC Rohožník – MFK Skalica
  • FK Rača Bratislava – FK Jablonové / PSČ Pezinok
  • Jablonec / Cajla Pezinok – Veľké Zálužie / Hrušovany
  • Šenkvice / Báhoň – Lok. Devínska N. V.
  • Ivanka pri Dunaji – DAC Dun. Streda
  • Veľké Kosihy / Sv. Peter – MŠK Rusovce / Svätý Jur
  • Jacovce / Solčany – FC Spartak Trnava
  • Blava 1928 / Slovan Hlohovec – Lehnice / Vydrany
  • Lozorno / Veľké Leváre – FK Pohronie
  • Horné Saliby / Kolárovo – Dunajská Lužná
  • NMŠK 1922 / ŠK Tomášov – Petržalka Akadémia / Lamač
  • FK Strečno / Fomat Martin – FK Rajec / Jednota Bánová
  • Zemianské Kostoľany / HN Prievidza – KFC Komárno
  • MŠK Púchov – ŠK Čierne / FK Čadca
  • Slovan Rudinská / Krásno n.K. – OŠK Podolie / Spartak Myjava
  • ŠK Kmeťovo / Veľké Ludince – ŠK Nevidzany / Lok. Kozárovce
  • Prečín / Domaniža – FK Inter Bratislava
  • Veľká Hradná / Trenčianské Teplice – Fatran Varín / OŠK Teplička n.V.
  • FK Predmier / MFK Bytča – FC Nitra
  • Veľké Kostoľany / OFK Malženice – TJ Plevník Drienové / Trenč. Stankovce
  • Slovan Skalité / Kysucké N. M. – ŠKF Sereď
  • TJ Salka / Slovan Šahy – Iskra Borčice
  • MŠK Považská Bystrica / Častkovce – FC ŠTK 1914 Šamorín
  • VTJ Rajecké Teplice / Baník Stráňavy – MFK Dubnica nad Váhom
  • ŠK Belá / Terchová – Tatran Prešov
  • Partizán Cígel / Šimonovany – Višňové / Rosina
  • Kovo Beluša – FC ViOn Zlaté Moravce
  • Jednota Málinec / Sklotatran Poltár – Selce / Šalková
  • FK 09 Bacúch / Medzibrod – Zemplín Michalovce
  • LM Palúdzka / Závažná Poruba – Sokol Zubrohlavá / Oravské Veselé
  • OŠK Dobrá Niva – MŠK Žilina
  • OŠK Bešeňová / Belá Dulice – ŠK Prameň Kováčová / Jupie Podlavice
  • FK Jesenské / Tornaľa – TJ Lovča
  • Spartak Vysoká n.Kysucou / Makov – FK Nižná / ŠK Tvrdošín
  • FK Buzitka – FK Poprad
  • FC 98 Hajnáčka – Liptovské Sliače / Liptovská Štiavnica
  • Iskra Hnúšťa / MŠK Tisovec – MFK Tatran Liptovský Mikuláš
  • ŠKM Liptovský Hrádok – Strojár Krupina / Pliešovce
  • Tatran Chlebnice – AS Trenčín
  • Baník Štiavnické Bane – OŠK Sása
  • Príbelce / Slovenské Ďarmoty – Santrio Láza / Novohrad Lučenec
  • Oravská Poruba / Slovan Žabokreky – Ladomerská Vieska / Diviaky
  • Oravan Oravská Jasenica / Námestovo – FC VSS Košice
  • Slávia TU Košice / Medzev – Jasenov / Ptičie
  • Gemerská Hôrka / Rožňava – FK Senica
  • Fintice – Perín / Vyšné Opátske
  • Veľká Ida / Kechnec – Partizán Bardejov
  • Čirč / Odeva Lipany – Košická Nová Ves / FK Čaňa
  • Demjata – Slavoj Trebišov
  • Pavlovce nad Úhom / Nacina Ves – Poproč / Krásnohorské Podhradie
  • Olcnava / Hranovnica – Ulič / Snina
  • BNV – Kluknava / Krompachy
  • Župčany / Šarišské Michaľany – Lokomotíva Košice
  • Levoča / Spišská Podhradie – Borša / Geča
  • Veľká Lomnica / Spišská Belá – MFK Ružomberok
  • Streda nad Bodrogom / Kalša – Parchovany / Vranov n. Topľou
  • Kamenica nad Cirochou / FK Humenné – Podbrezová
  • Nálepkovo / Harichovce – Ždaňa
  • Gerlachov / Svidník – Noves Spišská Nová Ves

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame