Čím nás zabaví blížiaci sa víkend? PREHĽAD akcií v Moravciach a blízkom okolí...

Ani sme sa nenazdali a máme tu ďalší víkend. Aké zaujímavé podujatia budeme môcť počas neho zažiť? Pozrite si náš prehľad...

Ilustračný obrázok k článku Čím nás zabaví blížiaci sa víkend? PREHĽAD akcií v Moravciach a blízkom okolí...
Zdroj: TASR

DOD v Mestskom múzeu

19. máj, Mestské múzeum, Zlaté Moravce

Po roku ostanú dvere do mestského múzea v Zlatých Moravciach opäť otvorené do neskorej noci. Čaká nás totiž Medzinárodný deň múzeí a galérií, do ktorého sa zapojilo aj naše mestské múzeum.

Rockový koncert

19. máj o 17:00 hod., Quadraton club, Zlaté Moravce

Niečo pre milovníkov gitarovej muziky. Rocková párty pod holým nebom v Quadratone v Zlatých Moravciach. Vystúpia: KONFLIKT, Experts, Punkova knedla, Neptun plus, Kto chce čo chce, Z ničoho nič a 1. apríl.

Tanečná párty

20. máj večer, Oregon pub, Zlaté Moravce

Ak ste fanúšik diskotékovej zábavy, v sobotu večer sa môžete tešiť na zaujímavú Hip hop latino párty. Konať sa bude v Oregone. Hrať do tanca bude DJ Payo.

Kino Tekov

20. –21. máj, Kino Tekov, Zlaté Moravce

Filmoví fanúšikovia si cez víkend prídu v kine Tekov opäť na svoje. Tešiť sa môžeme na filmové lahôdky –Deep: Dobrodružstvo pod hladinou, Votrelec: Covenant a Putovanie tučniakov.

Idú hrať v Topoľčiankach

21. máj, Domu kultúry a služieb Topoľčianky

Niečo pre milovníkov tradičnej kultúry. Najlepšie folklórne kolektívy Nitrianskeho kraja sa predstavia v Topoľčiankach na krajskej postupovej súťaži a prehliadke choreografií folklórnych kolektívov.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame